O Osiedlu Wiktoria

Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku w przyjaznym otoczeniu przyrody, a jednocześnie mieć całkiem blisko do Warszawy? Mamy ofertę idealną dla Ciebie. Osiedle Wiktoria to świetne osiedle mieszkań bezczynszowych, gdzie to Ty jako właściciel będziesz mógł zarządzać kosztami eksploatacyjnymi, nie ponosząc przy tym dodatkowych opłat.

Każde mieszkanie posiada swój własny teren zieleni, który pozwoli spełnić marzenie o własny domu z ogródkiem. Rozkład pomieszczeń został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i najefektywniejszym wykorzystaniu dostępnej powierzchni.

Osiedle położone jest w Malcanowie gm. Wiązowna, 13 kilometrów od granic stolicy. Do najbliższego przystanku linii miejskiej autobusowej jest zaledwie 300 metrów. W pobliżu znajdują się również lasy parku krajobraowego, co przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie bliski kontakt z naturą.

Dobra lokalizacja

Osiedle Wiktoria w miejscowości Malcanów gm. Wiązowna.

  • Tylko 13 km od Warszawy.
  • 300 metrów od najbliższego przystanku ZTM (lunia 720).
  • W pobliżu sklepy, szkoła, kościół, przychodnia.
  • Dojazd drogą asfaltową.

Od 275 000 PLN

Zapewniamy pełną obsługę transakcji, począwszy od pomocy w uzyskaniu kredytowania, a skończywszy na organizacji samej przeprowadzki czy pomocy w wykończeniu mieszkania „pod klucz”.

Termin oddania

Przewidywany termin oddania I etapu inwestycji: II kwartał 2016 r.

Umów się na wizytę na osiedlu

Michał Falek tel. 885 100 100
Adam Tarkowski tel. 885 100 200

Jesteś zainteresowany zakupem?